JoyRide 20XX

Festival extrémních sportů bude jednou z největších sportovních akcí pro mladé v České republice

Po dlouhém zvažování musím oznámit, že po odmlce v roce 2012, JoyRide ani v roce 2013 nebude. Současná finanční situace partnerů, kteří by tento festival měli podporovat, nedovoluje tuto aktivitu financovat a ani podpory ze strany státu v dnešní situaci, kdy je třeba šetřit, není možné očekávat. Po dlouhé době kdy byl festival zadarmo, by asi příznivci nenašli ve svých peněženkách minimálně 1.000Kč na vstupné a proto jsem se rozhodl festival JoyRide prozatím uspat a možná v budoucnu ho opět vzkřísíme a budeme pokračovat v osmileté tradici, kdy festival potěšil více jak 150.000 diváků.

------ 

JoyRide má za cíl podporovat menší extrémní neboli adrenalinové sporty a široké veřejnosti ukázat, jak se dá trávit volný čas. V dnešní době, kdy většina sportovních klubů zápasí s nezájmem o jejich činnost a mladí více času tráví u počítačových her nebo sociálníc sítí, se nám jeví myšlenka popularizace sportu jako důležitá a potřebná.

JoyRide si klade za síl vybudovat rozsáhlou informační síť o možnostech jak a s kým trávit aktivně volný čas a rozvíjet se. Myslím, že dát náplň a seberozvíjení je velmi důležité a je třeba všemi možnými způsoby toto naplňovat.

Věřím, že systematickou prací za přizpění partnerů a mecenášů se nám tento negativní přístup mladých lidí podaří změnit a nová generace najde ve sportu takové naplnění  a radost, jakou jim dnes přinese koupě nového multimediálního telefonu...

Více informací naleznete na www.joyride.cz

Vizuály festivalu JoyRide v roce 2010 | Fotografie z festivalu